Analitičke kartice

Na osnovu člana 28. Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja "Sl.CG" broj 52/14. objavljujemo sedmodnevni pregled analitičke kartice našeg račun:

 

PREDSJEDNIČKI IZBORI 2018

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 22.01-29.01.2018.GODINE

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 30.01-05.02.2018.GODINE

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 06.02-12.02.2018.GODINE

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 13.02-19.02.2018.GODINE

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 20.02-26.02.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 27.02.-05.03.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 06.03.-12.03.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 13.03.-19.03.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 20.03.-2603.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 27.03.-02.04.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 03.04.-09.04.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 10.04.-16.04.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 17.04.-23.04.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 24.04.-30.04.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 01.05.-07.05.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 08.05.-14.05.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 15.05.-21.05.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 22.05.-28.05.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 29.05.-05.06.2018.GODINE

ANALITIČKE KARTICE ZA PERIOD OD 05.06.-12.06.2018.GODINE


 

PARLAMENTARNI IZBORI 2016

izvod 1.pdf

izvod 2.pdf

izvod 3.pdf

Konto kartica.pdf

Izvodi od 18.07-25.07.2016.

ANALITIČKA KARTICA 26.07.-01.08.2016.

ANALITIČKA KARTICA 01-07 AVGUST 2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 08.-15. AVGUST 2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 15.-22. AVGUST 2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 22.-29. AVGUST 2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 29.08-05.09.SEPTEMBAR 2016.

ANALITIČKE KARTICE ZA PEROD OD 05.09. - 12.09.2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 12.09-19.09. 2016.PDF

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 19.09-26.09.SEPTEMBAR 2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 26.09-03.10.2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 03.10-10.10.2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 10.10-17.10.2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 17.10-24.10.2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 24.10-31.10.2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 31.10-07.11.2016.

ANALITIČKA KARTICA ZA PERIOD 07.11-14.11.2016.